MÖBLER / Bord / Skrivbord 13374580
nr 1337 4580
Skrivbord
mahogny. Bredd: 110 cm. Djup: 60 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:30:37
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr