MÖBLER / Bord / Skrivbord 13374580

nr 1337 4580

Skrivbord

mahogny. Bredd: 110 cm. Djup: 60 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:30:37